Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Informace o

Festivalu

O FESTIVALU

„Metronome Prague WARM UP 2021 je tu! Čekají vás tři dny nabité rozmanitým hudebním programem. Pražané dostanou pořádnou nálož dobré hudby na tradičním místě, tedy pražském Výstavišti. První ze tří dnů WARM UP 2021 bude patřit takovým hvězdám jako je producent HOSH z labelu Dyinamic a DJce a producentce BEC Support zajistí Tetris crew. Na Fontána Stage pak bude oběma zahraničním hostům sekundovat domácí Barbora, na druhé scéně Anna Veverková, Carya a mezi patry klid. O afterparty se postará Tetris. V sobotu se vedle českých nadějných kapel představí Morcheeba Band a neděle bude patřit poctě Ivanu Královi. Více o intepretech se dozvíte k sekci „“…..““. Tři dny zábavy a dobré hudby různých žánrů, určené právě pro vás!
A kdy? Už 10. – 12. září 2021!
Sobota: otevření areálu ve 13:00
Neděle: otevření areálu ve 14:00
V areálu festivalu budeme přijímat hotovost i platební karty.
COVID INFO :

Snažíme se zajistit maximální bezpečnost všech návštěvníků festivalu, proto doporučujeme a žádáme všechny, i očkované osoby, aby absolvovali test s ohledem na skutečnost, že se v současné době COVID šíří i mezi osobami s ukončeným očkováním. Před vstupem  jsme pro vás připravili stan, kde si v rámci své pojišťovny můžete nechat udělat antigenní testy.  Stan se bude nacházet vedle akreditací, prodejů vstupenek a zdravotníku. Děkujeme za vaši ohleduplnost a vstřícnost.

 

O METRONOME PRAGUE

Vize Metronome Prague je být mnohem víc než jen hudební festival – zveme vás na unikátní umělecké zážitky v komfortu centra Prahy. Nejen díky konání v centru metropole, kouzlu Prahy, perfektnímu načasování v tom nejkrásnějším období v roce, špičkovým mezinárodním hvězdám a spoustě dalších uměleckých forem, směřuje k tomu být Metronome Prague jednička mezi metropolitními hudebními festivaly.

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Standardní vstupenky zahrnují :

 • Vstup na veškerý program Metronome Prague WarmUp, dle zakoupeného dne,  vyjma VIP zóny

 

Vstupenky VIP zahrnují:

 • Vstup na veškerý program Metronome Prague WarmUp, včetně VIP zóny
 • Vlastní exkluzivní bar s rozšířenou nabídkou
 • Pohodlné zázemí s dostatečnou kapacitou
 • Komfortní hygienické zázemí

 

Další info:

 • Děti v doprovodu rodičů do výšky 140 cm, nebo v den festivalu nedovršených 12 let mají vstup zdarma. Vstupenku/náramek obdrží u vstupu na místě. Dítě bez zakoupené vstupenky se nedostane do VIP zóny (s výjimkou dětí v kočárku, menších v nosítkách nebo šátcích).
 • V případě zájmu o nákup většího počtu vstupenek nás kontaktujte na tickets@metronomefestival.cz. U hromadných objednávek je možná fakturace
 • Zrušení nákupu vstupenek nebo vrácení již zakoupených vstupenek není možné. Je to stejné, jako když zakoupíte lístky na samostatný koncert a pak nemůžete jít.  Děkujeme za pochopení.
 • Pokud vám zakoupené vstupenky nedorazily, je vhodné se nejprve přesvědčit, zda vám vstupenky nespadly do spamu ve vašem mailu. Pokud ne, obraťte se na e-mailovou adresu tickets@metronomefestival.cz, kde popište svůj problém, abychom vám mohli pomoci.
 • V areálu festivalu budeme přijímat hotovost i platební karty.
 • Snažíme se zajistit maximální bezpečnost všech návštěvníků festivalu, proto doporučujeme a žádáme všechny, i očkované osoby, aby absolvovali test s ohledem na skutečnost, že se v současné době COVID šíří i mezi osobami s ukončeným očkováním. Před vstupem  jsme pro vás připravili stan, kde si v rámci své pojišťovny můžete nechat udělat antigenní testy.  Stan se bude nacházet vedle akreditací, prodejů vstupenek a zdravotníku. Děkujeme za vaši ohleduplnost a vstřícnost.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Po celou dobu akce budeme dodržovat aktuální protiepidemická opatření. Při vstupu do areálu se musí všechny osoby starší 6-ti let prokázat dokladem o takzvaném T-N-O. Jedná se o jedno z následujících potvrzení, které musí předložit každá osoba starší 6-ti let:
– T – negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti není možné akceptovat čestného prohlášení);
– N – prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané)
– O – očkování 14 dní po ukončeném očkování
Pro pohodlí všech zájemců je zajištěno testování antigenními testy v mobilním testovacím místě přímo v areálu zdarma. Nárok na provedení antigenního testu zdarma nemají osoby, které  nemají zdravotní pojištění v ČR nebo kterým byl v posledních 7 dnech proveden antigenní test s negativním výsledkem.
Snažíme se zajistit maximální bezpečnost všech návštěvníků festivalu, proto doporučujeme a žádáme všechny i očkované osoby, aby absolvovali test s ohledem na skutečnost, že se v současné době COVID šíří i mezi osobami s ukončeným očkováním. Nárok na testování zdarma mají i očkovaní.
Otevírací doba odběrového místa na Výstavišti:
pátek 10.9. 15:30 – 21:30
sobota 11.9. 14:00 – 21:00
neděle 12.9. 15:00 – 21:00
Pro urychlení registrace a následné odbavení při testování se prosím předregistrujte na adrese: https://forms.gle/qDKniTdyt2mvwrAr9
Předregistrovaní klienti budou odbaveni přednostně.
Váš test bude vyhodnocen do 20 minut a potvrzení obdržíte do aplikace TEČKA nebo v tištěné podobě. V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma, využijte možnost uhradit antigenní test za cenu 200,- Kč na místě.